biedronka-lili-zestaw

EBOOK

Biedronka Lili

Komiks dla dzieci w formie e-booka

Twoje dziecko jest ciekawe świata, ale zbyt często sięga po tablet?
Chcesz pokazać dziecku coś wartościowego na ekranie?
Ta książeczka jest dla Ciebie!

Komiks z serii Biedronka Lili jest pełna edukacyjnych i pozytywnych treści. Atrakcyjne i przystępnie objaśnia różne zjawiska najmłodszym czytelnikom.

16 zł

To ja, Biedronka Lili

Jestem zawsze radosna i nieustannie coś mnie ciekawi. Ja i moi przyjaciele: mucha Bazi oraz konik polny Hiplo troszkę już wiemy o świecie, ponieważ dokładnie wszystko obserwujemy i zadajemy pytania. A co robimy kiedy chcemy wiedzieć więcej? Szukamy pająka o imieniu Pampam. On zawsze wszystko potrafi wyjaśnić...

biedronka-lili-skad-sie-biora-chmury-komiks-dla-dzieci

Biedronka Lili.

Skąd się biorą chmury?

Książeczka dla dzieci Biedronka Lili. Skąd się biorą chmury?
- prosto i zrozumiale wyjaśnia zjawisko chmur i deszczu.

16 zł 

biedronka-lili-dokad-plynie-rzeka-komiks-dla-dzieci-komiks-dla-dzieci

Biedronka Lili.

Dokąd płynie rzeka?

Książeczka dla dzieci Biedronka Lili. Dokąd płynie rzeka?
- ciekawie i przystępnie wyjaśnia wiele faktów o rzekach.

16 zł 

Biedronka Lili - książka dla dzieci 3-7 lat, pełna pozytywnych i edukacyjnych treści. Komiks dla dzieci w wieku przedszkolnym.

Atrakcyjne i przystępne objaśnianie różnych zjawisk najmłodszym czytelnikom.

Aktywne czytanie

Forma komiksu sprzyja aktywnemu czytaniu - angażuje dziecko w proces czytania, aby pomóc mu zrozumieć historię. Pomaga w budowaniu relacji między dorosłym a dzieckiem poprzez wspólne spędzanie czasu.

Książka edukacyjna

Książeczka edukacyjna dla dzieci to nie tylko wspaniała rozrywka, ale również cenna okazja do nauki i odkrywania świata w sposób angażujący i atrakcyjny.

Pozytywne treści

Książeczka pełna pozytywnych treści stanowi ważne narzędzie kształtujące pozytywne wartości, inspirujące do optymistycznego myślenia, czyniąc czytanie prawdziwą przyjemnością.

Odkrywaj razem z dzieckiem fascynujący świat Biedronki Lili.

  • Biedronka Lili to pierwsza książka w formie komiksu opracowana dla najmłodszych dzieci. Jest to książka zawierająca treści pozytywne, edukacyjne i rozbudzające w dziecku ciekawość świata. Pomaga wyjaśnić Małemu Człowiekowi zjawiska, które najbardziej go interesują.

  • Książka dla dzieci Biedronka Lili, dzięki formie komiksu, sprzyja aktywnemu czytaniu. Angażuje zarówno dziecko jak i rodzica inspirując rozmowy na temat zagadek otaczającego świata.

  • Każda część serii komiksu Biedronka Lili kończy się sceną, która daje możliwość uruchomienia wyobraźni czytelników i tworzenia własnych dalszych fantastycznych historii.

Komiks przeznaczony jest dla dzieci od 3 roku życia.

Komiks dla dzieci "Biedronka Lili" - opinie

"Bardzo ciekawe książeczki dla małych odkrywców świata"

Agata

mama przedszkolaków

"Tomek ma swój pierwszy komiks. Lubi samodzielnie czytać, ma mało tekstu i radzi sobie świetnie."

Ela

mama 7-latka

"Książeczki Biedronka Lili bardzo podobają się moim córeczkom, czytamy praktycznie co drugi wieczór i za każdym razem pojawiają się nowe pytania o odkrywanie świata przyrody ... Ciekawa forma przekazu w postaci komiksu. Serdecznie polecam."

Dorota

mama dwóch dziewczynek w wieku przedszkolnym

"Książeczka na miarę dziecka. Bez przebodźcowania, estetyczna i porusza tematy omawiane w przedszkolu. Może być stosowana jako pomoc edukacyjna."

Agnieszka

wychowawca przedszkolny

Komiks dla dzieci - unikatowe cechy

  • Komiks jako forma rozrywki sprawia, że dzieci mają większą motywację do aktywnego słuchania / czytania i zdobywania wiedzy na temat różnych zjawisk
  • Komiksy mają zdolność przekazania informacji w sposób przystępny dla dzieci, używając prostych słów i elementów wizualnych
  • Komiks edukacyjny może być punktem wyjścia do dalszego zgłębiania tematu
  • Komiks, będąc kombinacją tekstu i obrazu, stymuluje rozwój umiejętności czytania ze zrozumieniem i interpretacji obrazów